Náhradná manžeta Veroval duo control 32 - 42 cm

Náhradná manžeta Veroval duo control 32 - 42 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Hartmann
Cena:16.49 €
Cena bez DPH:13.74 €
Dostupnosť:skladom
Náhradná manžeta Veroval duo control 32 - 42 cm 3,75 (75%) 18 x hodnotené

Náhradná manžeta k tlakomeru Hartmann Veroval Duo Control s veľkosťou L pre osoby s obvodom paže 32 - 42 cm. Ako manžeta k tlakomeru Veroval funguje?Manžetu pripevnite suchým zipsom na pažu. Manžeta sa nafúkne vďaka systému Comfort Air a tlakomer získa presné hodnoty merania.Výhody: patentovaný tvar pre jednoduché nasadenie úchytka pre správne nasadenie výsek pre lakťová jamku proti pretáčaniu vylepšený suchý zips bezbolestné nafúknutie manžety bezbolestný a plynulý proces meraniaAko vybrať správnu veľkosť manžety?Pred výberom manžety si zmerajte obvod paže 3 cm nad lakťovou jamkou a podľa neho vyberte vhodnú veľkosť manžety. Zle zvolená manžeta môže výsledky merania skresliť.


 • Modom Drevený masážny akupresúrny valček na chodidlá, , 22 x 4 cm, SJH 207
  Modom Drevený masážny akupresúrny valček na chodidlá, , 22 x 4 cm, SJH 207

  Tento valček oceníte najmä pri únave, námahe alebo po dlhšej chôdzi. Pohybom chodidla docielite veľmi príjemnej a uvolňujcícej masáže všetkých akupresúrnych bosov na plôškach..

  10.49 €
 • Beurer MG35 masážny vibračný valec
  Beurer MG35 masážny vibračný valec

  Beurer MG 35 masážny vibračný valec poskytuje hlboko pôsobiacu a presne cielenú masáž. Masáž je možné realizovať v stoji, sede i ľahu. Valec je vyrobený z príjemného mäkčeného..

  78.99 €
 • Beurer FB50
  Beurer FB50

  Masážna vanička Beurer FB 50 s bohatou výbavou sa postará o dokonalú relaxáciu po náročnom dni. Vanička má integrované magnety, poskytuje vibračný a bublinkový kúpeľ a súčasťou je aj..

  164.99 €
 • CONCEPT ZK4020
  CONCEPT ZK4020

  Prístroj na medzizubnú hygienu ZK4020 skvele doplní vašu každodennú starostlivosť o zuby a ďasná. Vďaka vysokému tlaku vody je výrazne efektívnejšia než bežné medzizubné kefky a zubné..

  61.99 €


 • Ramenný tlakomer Veroval duo control darčekové balenie, 2 manžety a sieťový adaptér
  Ramenný tlakomer Veroval duo control darčekové balenie, 2 manžety a sieťový adaptér

  Výhodné balenie obsahuje ramenný tlakomer Veroval duo control, 2 manžety veľ. M a L, praktický sieťový adaptér. Tlakomer s technológiou Duo Sensor dokáže veľmi presne zmerať krvný tlak a..

  99.99 €
 • Sada ochrán pre teplomer Veroval 2v1
  Sada ochrán pre teplomer Veroval 2v1

  Sada náhradných hygienických krytov pre digitálny infračervený dotykový teplomer Veroval® 2v1. Sada obsahuje 20 jednorazových krytov pre hygienické a presné meranie...

  3.39 €
 • Hartmann Veroval Sieťový ACDC adaptér
  Hartmann Veroval Sieťový ACDC adaptér

  Sieťový adaptér Veroval je určený len pre tlakomery značky Veroval a to: tlakomer Veroval ramenný tlakomer Veroval duo controlTlakomer funguje na baterky a tie sa musia často meniť. Ak..

  19.49 €
 • Orgasm control gél, 100 ml
  Orgasm control gél, 100 ml

  Orgasm control gél bol vytvorený pre mužov, aby im pomohol dostať ich erekciu pod kontrolu a mohli si tak dlhšie užívať chvíle s partnerkou. Gél má príjemnú konzistenciu a rýchlo sa..

  12.49 €
 • Hartmann Veroval Zápästný digitálny tlakomer
  Hartmann Veroval Zápästný digitálny tlakomer

  So zápästným tlakomerom ľahko kedykoľvek zistíte svoj aktuálny tlak. Zápästný tlakomer Veroval zmeria presné hodnoty systolického aj diastolického krvného tlaku a tepovej frekvencie...

  45.49 €
 • NUK Pestúnka ECO Control Video Display 550VD
  NUK Pestúnka ECO Control Video Display 550VD

  Prémiová detská pestúnka, NUK Eco Control Video Display 550VD, ponúka bezpečnosť aj spoľahlivosť a vám ako rodičom dáva pokojný pocit. Pestúnka je vybavená funkciou 2v1, môžete použiť..

  169.99 €

Doporučujeme tlakomery. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | starostlivosť o telo | meracie prístroje sa nachádza náhradná manžeta veroval duo control 32 - 42 cm!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt