Náhradná manžeta Veroval duo control 22 - 32 cm

Náhradná manžeta Veroval duo control 22 - 32 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Hartmann
Cena:16.49 €
Cena bez DPH:13.74 €
Dostupnosť:skladom
Náhradná manžeta Veroval duo control 22 - 32 cm 5 (100%) 25 x hodnotené

Náhradná manžeta k tlakomeru Hartmann Veroval Duo Control veľkosť M pre osoby s obvodom ramena 22 - 32 cm. Aby ste si správne zmerali tlak, potrebujete aj vhodnú veľkosť manžety. Manžetu pripevnite suchým zipsom na pažu. Manžeta sa nafúkne vďaka systému Comfort Air a tlakomer získa presné hodnoty merania.Ako vybrať správnu veľkosť manžety?Pred výberom manžety si zmerajte obvod paže 3 cm nad lakťovou jamkou a podľa neho vyberte vhodnú veľkosť manžety. Zle zvolená manžeta môže výsledky merania skresliť.


 • Hartmann Veroval Zápästný digitálny tlakomer
  Hartmann Veroval Zápästný digitálny tlakomer

  So zápästným tlakomerom ľahko kedykoľvek zistíte svoj aktuálny tlak. Zápästný tlakomer Veroval zmeria presné hodnoty systolického aj diastolického krvného tlaku a tepovej frekvencie...

  45.49 €
 • Náhradná manžeta Veroval duo control 32 - 42 cm
  Náhradná manžeta Veroval duo control 32 - 42 cm

  Náhradná manžeta k tlakomeru Hartmann Veroval Duo Control s veľkosťou L pre osoby s obvodom paže 32 - 42 cm. Ako manžeta k tlakomeru Veroval funguje?Manžetu pripevnite suchým zipsom na..

  16.49 €
 • Beurer Bezkontaktný teplomer FT 90
  Beurer Bezkontaktný teplomer FT 90

  Tento bezkontaktný teplomer Beurer BEU-FT90 je zvlášť vhodný pre meranie teploty u malých detí a dojčiat. Telesnú teplotu dokáže zmerať do niekoľkých sekúnd a po zmeraní teploty vás..

  54.09 €Doporučujeme tlakomery. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | starostlivosť o telo | meracie prístroje sa nachádza náhradná manžeta veroval duo control 22 - 32 cm!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt