Hartmann Veroval Sieťový ACDC adaptér

Hartmann Veroval Sieťový ACDC adaptér

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Hartmann
Cena:19.49 €
Cena bez DPH:16.24 €
Dostupnosť:skladom
Hartmann Veroval Sieťový ACDC adaptér 3,25 (65%) 18 x hodnotené

Sieťový adaptér Veroval je určený len pre tlakomery značky Veroval a to: tlakomer Veroval ramenný tlakomer Veroval duo controlTlakomer funguje na baterky a tie sa musia často meniť. Ak tlakomer používate k domácemu meraniu, nie je dôvod, aby ste zbytočne míňali za batérie alebo si museli strážiť stupeň ich nabitia. So sieťovým adaptérom vám všetky tieto starosti odpadnú a budete vždy pripravení zistiť svoj krvný tlak.Sieťový adaptér nie je vhodný pre tlakomery: Tensoval Comfort Tensoval duo control Omron boso Beurer Geratherm


 • Tlakomer TrueLife Pulse (8594175354324)
  Tlakomer TrueLife Pulse (8594175354324)

  Kvôli pravidelnému meraniu tlaku sa nemusíte stresovať zbytočnou cestou k lekárovi. S TrueLife Pulse môžete mať svoj krvný tlak pod kontrolou aj v pohodlí domova. Meranie tlaku s ním..

  28.79 €
 • Beper Merač krvného tlaku na zápästie 40121 Easy Check
  Beper Merač krvného tlaku na zápästie 40121 Easy Check

  Merač krvného tlaku od talianskej značky Beper meria krvný tlak podľa smerníc WHO (Svetová zdravotnícka organizácia). Zobrazuje súčasne systolický i diastolický tlak a pulz. Určený pre..

  22.09 €
 • Náhradná manžeta Veroval duo control 22 - 32 cm
  Náhradná manžeta Veroval duo control 22 - 32 cm

  Náhradná manžeta k tlakomeru Hartmann Veroval Duo Control veľkosť M pre osoby s obvodom ramena 22 - 32 cm. Aby ste si správne zmerali tlak, potrebujete aj vhodnú veľkosť manžety. Manžetu..

  16.49 €
 • Hartmann Veroval Zápästný digitálny tlakomer
  Hartmann Veroval Zápästný digitálny tlakomer

  So zápästným tlakomerom ľahko kedykoľvek zistíte svoj aktuálny tlak. Zápästný tlakomer Veroval zmeria presné hodnoty systolického aj diastolického krvného tlaku a tepovej frekvencie...

  45.49 €
 • Hartmann Veroval digitálny ramenný tlakomer
  Hartmann Veroval digitálny ramenný tlakomer

  S ramennými tlakomerom ľahko kedykoľvek zistíte svoj aktuálny tlak. Prístroj navyše vie odhaliť aj srdcovú arytmiu. Ramenný tlakomer Veroval zmeria presné hodnoty systolického aj..

  91.49 €
 • Náhradná manžeta Veroval duo control 32 - 42 cm
  Náhradná manžeta Veroval duo control 32 - 42 cm

  Náhradná manžeta k tlakomeru Hartmann Veroval Duo Control s veľkosťou L pre osoby s obvodom paže 32 - 42 cm. Ako manžeta k tlakomeru Veroval funguje?Manžetu pripevnite suchým zipsom na..

  16.49 €
 • Akupresúrna kamienková podložka GOGO
  Akupresúrna kamienková podložka GOGO

  Masážna akupresúrna podložka s umelými kamienkami účinne poslúži a nahradí prirodzenú chôdzu naboso ako pri mori na drobných kamienkoch. Pravidelným ležaním na podložke stimulujete..

  17.99 €
 • Modom Masážny vibračný prístroj na nohy, biela, SJH 308
  Modom Masážny vibračný prístroj na nohy, biela, SJH 308

  Tento prístroj je určený pre účinnú reflexnú masáž chodidiel. Má dve úrovne intenzity a otočné masážne valčeky, ktoré spoločne s vibráciami dokonale namasírujú a uvoľnia vaše..

  15.99 €
 • Modom Akupresúrny masážny roler na chodidlá s hrotmi 23 x 18 cm, SJH 309
  Modom Akupresúrny masážny roler na chodidlá s hrotmi 23 x 18 cm, SJH 309

  Masážny roler je určený pre masáž celých chodidiel. Pohybom nôh na valčekoch docielite účinnú stimuláciu akupresúrnych bodov. Súčasne tým podporíte funkciu všetkých důležiých..

  19.49 €


 • Ramenný tlakomer Veroval duo control darčekové balenie, 2 manžety a sieťový adaptér
  Ramenný tlakomer Veroval duo control darčekové balenie, 2 manžety a sieťový adaptér

  Výhodné balenie obsahuje ramenný tlakomer Veroval duo control, 2 manžety veľ. M a L, praktický sieťový adaptér. Tlakomer s technológiou Duo Sensor dokáže veľmi presne zmerať krvný tlak a..

  99.99 €
 • CARBOTEX Osuška ACDC Black Ice, 70 x 140 cm
  CARBOTEX Osuška ACDC Black Ice, 70 x 140 cm

  Kúpte si túto skvelú osušku, ktorá bude robiť radosť v kúpeľni aj pri vode. Osušku môžete použiť pri bazéne aj v lete na pláži a dopriať si tak maximálne pohodlie po kúpeli aj pri..

  12.49 €
 • Hartmann Autolekárnička tmavomodrá
  Hartmann Autolekárnička tmavomodrá

  Najkvalitnejšia autolekárnička na trhu. Autolekárničku HARTMANN vyhodnotil Český červený kríž ako najkvalitnejší výrobok na trhu a už 8 rokov ju odporúča všetkým motoristom...

  10.49 €
 • Hartmann Cestovná lekárnička 17 x 15 x 7 cm
  Hartmann Cestovná lekárnička 17 x 15 x 7 cm

  Univerzálna lekárnička pre cestovateľov a športovcov. Vďaka univerzálnemu zloženiu je cestovná lekárnička HARTMANN vhodná na ošetrenie najrôznejších úrazov, s ktorými sa bežne..

  8.49 €
 • Sada ochrán pre teplomer Veroval 2v1
  Sada ochrán pre teplomer Veroval 2v1

  Sada náhradných hygienických krytov pre digitálny infračervený dotykový teplomer Veroval® 2v1. Sada obsahuje 20 jednorazových krytov pre hygienické a presné meranie...

  3.39 €
 • Tescoma adaptér na indukciu PRESTO ø 17 cm
  Tescoma adaptér na indukciu PRESTO ø 17 cm

  Umožňuje použitie bežného nemagnetického kuchynského riadu na indukčných varných doskách, vhodný pre hliníkový, nerezový, železný, liatinový, smaltovaný, sklenený aj keramický riad...

  26.90 €

Doporučujeme tlakomery. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | starostlivosť o telo | meracie prístroje sa nachádza hartmann veroval sieťový acdc adaptér!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt