Beurer BM 51 tlakoměr na paži s easyClipem

Beurer BM 51 tlakoměr na paži s easyClipem

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Beurer
Cena:102.99 €
Cena bez DPH:85.83 €
Dostupnosť:skladom
Beurer BM 51 tlakoměr na paži s easyClipem 2,75 (55%) 27 x hodnotené

Automatický tlakomer Beurer BM 51 na pažu pre meranie krvného tlaku. Vďaka inflačnej/deflačnej technológii skráti čas merania. Manžeta EasyClip vám uľahčí pripnutie jednou rukou. Funkcia detekcie arytmie. Súčasťou balenia sú batérie.Tlakomer na pažu Beurer BM 51 z kategórie Beurer tlakomer/pulzomer na pažu.Vlastnosti a špecifikácie: zdravotnícke zariadenie inovatívna "EasyClip" manžeta - jednoduché pripnutie manžety jednou rukou plne automatické meranie rýchle a pohodlné meranie už počas pumpovania bielo podsvietený, dobre čitateľný XL displej farebná klasifikácia výsledkov, 2x 100 pamätí detekcie arytmie: varovanie v prípade možného poruchy srdcového rytmu manžeta 22 - 42 cm puzdro batérie súčasťou baleniaInflačná technológia zariadenia meria tlak už počas nafukovania manžety. Automaticky detekuje, ako ďaleko je potreba manžetu nafúknuť. Meranie je vhodnejšie, pretože tlak manžety na paži je automaticky individuálne upravený. Čas merania je kratší. Deflačná technológia zariadenia meria tlak počas vyfukovania manžety. Za tým účelom je do prístroja zabudovaná jednoduchá technológia.


 • Tlakomer BEURER BC 30
  Tlakomer BEURER BC 30

  S tlakomerom Beurer BC 30 si môžete kontrolovať krvný tlak sami a v pohodlí domova. Praktický a spoľahlivý pomocník pre každého člena rodiny. Prístroj sa ľahko obsluhuje a ponúka..

  36.99 €  Doporučujeme tlakomery. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | starostlivosť o telo | meracie prístroje sa nachádza beurer bm 51 tlakoměr na paži s easyclipem!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt