Beper Merač krvného tlaku na zápästie 40121 Easy Check

Beper Merač krvného tlaku na zápästie 40121 Easy Check

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Beper
Cena:22.09 €
Cena bez DPH:18.41 €
Dostupnosť:skladom
Beper Merač krvného tlaku na zápästie 40121 Easy Check 2,5 (50%) 19 x hodnotené

Merač krvného tlaku od talianskej značky Beper meria krvný tlak podľa smerníc WHO (Svetová zdravotnícka organizácia). Zobrazuje súčasne systolický i diastolický tlak a pulz. Určený pre meranie na zápästí.Ďalšie vlastnosti: indikácie nepravidelného srdcového rytmu 120 záznamov v pamäti s dátumom a časom priemer posledných 3 meraní napájanie: 2x AAAVýrobky talianskej značky Beper vynikajú pekným a pútavým prevedením, preto dobre zapadnú do vašej domácnosti. Medzi produktmi tejto značky nájdete napríklad malé domáce elektrospotrebiče a príslušenstvo. Kvalita je pre Beper rovnako dôležitá ako design výrobku. Firma disponuje vlastným špičkovým laboratóriom a vďaka kontinuálnym investíciám do výroby a technológií si značka získala veľa verných zákazníkov a jej produkty sa predávajú po celej Európe.


 • Beurer BM 51 tlakoměr na paži s easyClipem
  Beurer BM 51 tlakoměr na paži s easyClipem

  Automatický tlakomer Beurer BM 51 na pažu pre meranie krvného tlaku. Vďaka inflačnej/deflačnej technológii skráti čas merania. Manžeta EasyClip vám uľahčí pripnutie jednou rukou. Funkcia..

  102.99 €
 • Ramenný tlakomer Veroval duo control darčekové balenie, 2 manžety a sieťový adaptér
  Ramenný tlakomer Veroval duo control darčekové balenie, 2 manžety a sieťový adaptér

  Výhodné balenie obsahuje ramenný tlakomer Veroval duo control, 2 manžety veľ. M a L, praktický sieťový adaptér. Tlakomer s technológiou Duo Sensor dokáže veľmi presne zmerať krvný tlak a..

  99.99 €
 • SENCOR SBP 690 digitálny tlakomer
  SENCOR SBP 690 digitálny tlakomer

  Majte svoj krvný tlak pod kontrolou aj bez návštevy lekára a to v pohodlí vášho domova. Digitálny ramenný tlakomer s manžetou na pažu vám spoľahlivo zmeria tlak aj tep srdca, kedykoľvek to..

  19.29 €
 • Beurer BEU-BM45 tlakomer pulzomer na pažu
  Beurer BEU-BM45 tlakomer pulzomer na pažu

  Tlakomer na pažu Beurer BEU-BM45 plne automatický, má dotykové ovládanie a jeho obsluha je veľmi jednoduchá. Praktický a spoľahlivý pomocník pre každého člena rodiny, ktorý ponúka..

  42.69 €Doporučujeme tlakomery. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | starostlivosť o telo | meracie prístroje sa nachádza beper merač krvného tlaku na zápästie 40121 easy check!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt